541 - 560 av 1 194
1...272829...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 november 2010

Klubbad för

Ringar, 5st 23K, graverade, 25,8g

5 900 kr

Utrop: 6 800 kr

Silvervas, förgylld på insidan och delvis på utsidan, gravyr finns,svenskstämplat, år 1946, 303g

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Fiskbestick, 12 Fiskgafflar 18cm, Hallbergs Chippendale, gravyr finns, allt silver

2 400 kr

Utrop: 500 kr

Fiskbestick, 12 Fiskknivar, 21cm, Hallbergs Chippendale, gravyr finns, allt silver

2 400 kr

Utrop: 500 kr

Tårtspade, i silver ograverad, Hallbergs Chippendale

425 kr

Utrop: 300 kr

Bestick, 2 Smörknivar, 1 Sockersked, gravyr finns, Hallbergs Chippendale, allt i silver

425 kr

Utrop: 300 kr

Bestick, 12 Matskedar i silver, 21,5cm, Hallbergs Chippendale,gravyr finns

1 700 kr

Utrop: 800 kr

Ljusstakar, ett par i silver 20,5cm höga, skador finns

1 600 kr

Utrop: 700 kr

Bestick, 12 Matknivar, 12 Gafflar Hallbergs Chippendale, allt silver, gravyr finns

2 100 kr

Utrop: 900 kr

Bestick, 12 Kaffeskedar, 2 Smörknivar Hallbergs Chippendale, allt silver, gravyr finns

425 kr

Utrop: 350 kr

Damur, Tissot, 18K Quartz, går ej 18K, graverad.

1 100 kr

Utrop: 475 kr

Ring, 20K, graverad skadad, 3,0g

600 kr

Utrop: 700 kr

Ring, 23K, graverad, 6,3g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Herrur, Raymond Weil Othello, blå urtavla, quartz, går ej, läderband.

500 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Breitling SuperOcean Professional Automat 5000 FT/1524 M Chronometre Ref A17360 nr 1160049 Professionallänk safirglas ifyllt cert 2008.Box

Utrop: 12 800 kr

Fickur, 14K i en boett, skador finns, nr105636

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Damur, 14K Invar, manuell, plexiglas, skador och gravyr finns, flexilänk.

325 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, 14K Kors, 1,5g

Utrop: 275 kr

Armband, 18K X-länk, 19cm, 16,5g

Utrop: 3 800 kr

Örhängen, två par med skruvlås, 5,2g

Utrop: 1 200 kr