Avslutad | Pant – Tisdag 30 november 2010
Klubbad för
Silvervas, förgylld på insidan och delvis på utsidan, gravyr finns,svenskstämplat, år 1946, 303g
Bestick, 2 Smörknivar, 1 Sockersked, gravyr finns, Hallbergs Chippendale, allt i silver
Bestick, 12 Kaffeskedar, 2 Smörknivar Hallbergs Chippendale, allt silver, gravyr finns
Herrur, Breitling SuperOcean Professional Automat 5000 FT/1524 M Chronometre Ref A17360 nr 1160049 Professionallänk safirglas ifyllt cert 2008.Box