Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2010
Herrur, Tag Heuer Monaco 18K refnr: CW5140.FC8144 snr: 227942 med box och ytterkartong, kopia av intyg från Kaplans
Herrur. Zodiac V-Wolf i stål med dag/datum samt länk i stål 18,5cm, quartz, snr: z02300
Herrur, Omega automatic i stål/doublé, graverad, plastglas repigt, krona defekt, med läderarmband ej original
Herrur, Omega Seamaster, quartz behöver batteribyte, safirglas, snr:58982893, armband i stål, repig
Herrur, Tag Heuer Aquaracer stål med stållänk 18cm, quartz, safirglas refnr WAF1010 BAO0822 snr RWA 7636, cert 09, 3 extra länkbitar, box och ytterkartong
Herrur, Epoch i stål snr: 00058 med länk i stål 19cm, 1 extra länkbit, quartz, alarm, garanti, bruksanvisning, i box
Damur, Gant stål quartz behöver batteribyte, stållänk 17,5cm, 2 extra länkbitar, repig boett, repig, box
Herrur, Seiko doublé med läderarmband, quartz, boett och ring repig, månfas, snr: 092991
Herrur, Rolex Submariner stål/guld med oysterlänk stål/guld 18cm, chronometer, ref nr:16613 snr: U50888
Elgitarr, Guild made in USA S100 sr:; FB001053, med stötskador på kroppen och halsen, 1 volymknapp saknas, i hårt fodral (flightcase) skadat
Saxofon, tenorsaxofon Conn snr N153587 med munstycke, små bucklor, axelband, i mjukt fodral
Gitarr, akustisk Washburn refnr EA18TS snr SCO2061373 med mikrofon, i hårt fodral
Pantvaror Elektronik
Digitalkamera, Canon Powershot A720 IS 8megapixels PC1251 snr:4936024113, i väska
Pantvaror Elektronik
PS3 Slim, 120 GB snr:02274530231375396, med 2 Handkontroller , instruktionsbok, kablar, i kartong
Partiguld, 2 Hängen 18K, 1 Medaljong 18K, 2 Örhängen 18K, 3,9g 1 Hänge 14K med stenar, 1,4g