621 - 640 av 1 312
1...313233...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2010

Klubbad för

Broscher, 2st i Silver, 14,4g

150 kr

Utrop: 75 kr

Manschett, knappar, med stenar i Silver 11,2g

175 kr

Utrop: 100 kr

Ring, med sten Silver Ø18 3/4 4,3g

150 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen, ett par med stenar Silver 11,4g

325 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par i Silver 2,5g

25 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen, 2 par i Silver 4,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Silver 44,5cm 6,9g

75 kr

Utrop: 50 kr

Brosch, Lappsked i Silver 8,4g

150 kr

Utrop: 75 kr

Armring, med sten, öppningsbar Silver 17,5cm 15,9g

300 kr

Utrop: 100 kr

Armring, med sten, Silver 17,5cm 23,6g

850 kr

Utrop: 100 kr

Armband, något defekt i lås, säkerhetskedjan av, halvstelt i Silver 19cm 21,7g

225 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver, Ringar, Örhängen, Hänge, diverse skador, allt i Silver 39,1g

175 kr

Utrop: 50 kr

Ring, i Silver Ø19 3/4 8,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Klackring, i Silver Ø19cm 10,0g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring, i Silver Ø16 6,9g

275 kr

Utrop: 50 kr

Ring, något defekt i formen, i Silver Ø14 1/2 7,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par, i Silver 2,3g

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par, förgyllt Silver 1,8g

200 kr

Utrop: 50 kr

Collier, i silver 42cm 9,4g

Utrop: 250 kr

Pärlcollier, något barocka i formen, 47cm, 18K i låset

Utrop: 950 kr