601 - 620 av 1 312
1...303132...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2010

Klubbad för

Ring, graverad 18K 8,3g

Utrop: 2 000 kr

Parti guld, skadat med sten 18K 8,5g

Utrop: 2 000 kr

Parti guld, defekt/skadat 18K 20,0g

Utrop: 4 900 kr

Silvertacka, Johnson Matthey London silver bullion 999, KG 11486 1KG

5 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Halskedja, 925 sterling Silver 50,5cm 87,8g

650 kr

Utrop: 475 kr

Mynt, nominellt värde 200kr, Kungliga slottet Stockholm 250år i etui

150 kr

Utrop: 125 kr

150 kr

Utrop: 125 kr

Skrin, silver, nyckel saknas stämplad: Möllenborg Y3-1829 , litet hål i undersidan, handtag möjligen utbytt 1150,8g

15 200 kr

Utrop: 4 100 kr

Skedar, 12 kaffeskedar modell Chippendale 120mm i etui

650 kr

Utrop: 700 kr

Armband, X-länk,en bit ej silver, 19cm Silver 4,7g

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Ankar 50cm Silver 9,0g

Utrop: 175 kr

Halskedja, Pansar 39cm Silver 5,7g

Utrop: 175 kr

Plaketter, 15st i förgyllt silver, diverse skador och färgbortfall, i trasigt etui med plastglas, 149,4g

425 kr

Utrop: 200 kr

Skedar,6 kaffeskedar modell kungasilver i etui

300 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Ankar Silver 55,5cm 182,0g

1 000 kr

Utrop: 475 kr

Silver, Halskedja Venezia 61cm med Hänge med sten märkt 925 silver 6,4g

Utrop: 250 kr

Halskedja, Pansar, en del ej i silver, Silver 47cm 26,7g

Utrop: 250 kr

Halskedja, Ankar 51,5cm 82,7g

425 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen, 4 par i Silver 20,9g

150 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen, 3 par i Silver 13,6g

100 kr

Utrop: 100 kr