Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2010
Klubbad för
Skrin, silver, nyckel saknas stämplad: Möllenborg Y3-1829 , litet hål i undersidan, handtag möjligen utbytt 1150,8g
Plaketter, 15st i förgyllt silver, diverse skador och färgbortfall, i trasigt etui med plastglas, 149,4g