841 - 860 av 1 436
1...424344...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2010

Klubbad för

Brosch, 18K med lila stenar och pärlor bruttovikt: 14,8g

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Armband, 14K 21cm 14,7g

Utrop: 2 500 kr

Parti guld, 18K skador stenar udda (Hänge D 14K) bruttovikt: 5,5g

Utrop: 1 000 kr

Ring, 18K med blå och vita stenar (nagg) Ø17 1/4 2,6g

Utrop: 475 kr

Ring, 18K med färgade stenar och små diamanter Ø19 3/4 1,7g

Utrop: 425 kr

Hänge, Madonnafigur (lös i infattning) 18K 3cm (med ögla) 1,4g

200 kr

Utrop: 225 kr

Hänge, 18K Månadssten Juni Bruttovikt: 0,6g

Utrop: 125 kr

Halskedja, Singapore 46cm och Hänge J med vita stenar 21K 3,5g

Utrop: 900 kr

Halskedja, Pansar 39cm Hänge Krucifix 18K 2,0g

400 kr

Utrop: 475 kr

Örhängen, 3 par 18K (1 stopper saknas, 2 stoppers ej guld) Bruttovikt: 2,5g

Utrop: 475 kr

Parti guld, 18K 3,9g skador udda stenar

Utrop: 800 kr

Armring, Tiffany & Co. 1997 Silver 925 Bredd 1,1cm Øca5,5cm öppen modell i originalpåse 40,4g (Nyvärde ca2800kr)

1 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld, 18K 3,9g udda skadat pärla sten

Utrop: 775 kr

Hänge, Myntliknande föremål 1/2 Dollar med Relief Liberty 1917 Silver 12,8g

1 600 kr

Utrop: 150 kr

Ring, 14K Ø17 3/4 3,4g flätad dekor och färgade stenar (nagg)

Utrop: 750 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glas, 2st Champagne Optica Orrefors Gunnar Cyrén H24cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glas, 6st Kosta Vinglas olivslipning H13,5cm repor/nagg grav sign Kosta i botten

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glas, 6st Kosta Portvin olivslipning H11,5cm nagg grav sign Kosta i botten

Utrop: 250 kr

Vas, glas Orrefors Grön med blå fot H20,5cm stämplad Orrefors i botten

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge, vitguld 18K med grön sten och diamanter 26xca0,02ct (Single cut) Ø14mm 4,3g

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr