Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2010
Klubbad för
Armring, Tiffany & Co. 1997 Silver 925 Bredd 1,1cm Øca5,5cm öppen modell i originalpåse 40,4g (Nyvärde ca2800kr)
Pantvaror Glas, porslin
Glas, 6st Kosta Vinglas olivslipning H13,5cm repor/nagg grav sign Kosta i botten