Avslutad | Pant – Tisdag 6 april 2010
Halskedja, Ankarlänk 47cm 1 Halskedja Pansar 45cm 1 Armband Figaro 19,5cm 1 Ring Ø20¾ 111,5g Silver
Bestick,Gammal Svensk 1 Bordsgaffel 18cm 1 Bordskniv 21cm 1 Bordssked 18cm 2 Kaffeskedar 12cm silver
Herrur, Citizen Eco-Drive WR100 solceller stål datum safirglas s.nr. 540430 extra länkdelar 4st 17cm
Herrur, 18K Tissot quartz safirglas graverad (För nit och redlighet...) läderband manual och ostämplat garantibevis i box
Herrur, Eterna CXXV s.nr. 160.4208.44 stål/guld/ceramica quartz datum safirglas 18,5cm något repig
Herrur, Longines LungoMare Ref. L3.633.4 S.nr. 33040275 stål quartz kronograf safirglas 19,5cm
Herrur, Seiko stål quartz kronograf mineralglas små repor S.nr. 650612 18cm med manual och cert 2006 i box