561 - 580 av 1 296
1...282930...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010

Klubbad för

Hänge, Kors 18K med vita & blå stenar 13,9g (nagg på sten) 5,6cm med ögla

Utrop: 2 800 kr

Armband, 18K Pansar 21,5cm 41,7g

Utrop: 9 600 kr

Armband, 18K Figaro med diamanter 5x ca 0,08 ct 20,5cm 5,3g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, 18K Pansar 51cm, Hänge (tro, hopp, kärlek) 6,1g

Utrop: 1 500 kr

Armband, 2st 18K slitage (1 armband med 3 berlocker) 19 & 20cm, 20,2g

Utrop: 4 100 kr

Ring, 18K med röd sten & pärlemor Ø 17 1/2 (öppen skena) 12,2g

Utrop: 3 100 kr

Slät ring, 20K Ø 19 graverad, 3,2g

Utrop: 750 kr

Ring, med röd sten, graverad, Ø19 2,9g 23K

Utrop: 750 kr

Ring, med små dia 18K 5,4g

Utrop: 1 100 kr

Parti guld, 18K 12,2g

Utrop: 2 500 kr

Halskedja, trasig 41cm 18K 12,7g

Utrop: 2 600 kr

Armband, 18K med platta graverad, 16,5cm 7,3g

Utrop: 1 500 kr

Parti guld, 10g 18K

Utrop: 2 000 kr

Parti guld, Berlocker 18K 5g

Utrop: 1 000 kr

Halskedja, med hänge Camè, 36,5cm 3,2g

Utrop: 650 kr

Parti guld, 10g 18K

Utrop: 2 000 kr

Armband, 18K 21cm 7g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, Cordell 60,5cm, 18K 24,5g

Utrop: 4 900 kr

Hängen, 2st 18K 2,2g

Utrop: 450 kr

Hänge, 1st 14K 1,6g

225 kr

Utrop: 275 kr