Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2010
Klubbad för
Cigarettetui, 18K tvåfärgad mönstrad med diamanter 40xca0,03ct 246,3g ca8x13cm i originaletui smärre rispor
Damur, Seiko doublé manuell skador på boetten repigt glas Korridorlänk 18K 18cm slitage smärre skador bruttovikt: 32,4g