901 - 920 av 1 683
1...454647...85 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2010

Klubbad för

Halskedja, Ankar 18K 56cm 100g

Utrop: 23 000 kr

Prägling, guld 21K 10,5g Sankt Christopher (skyddshelgon)/Zodiaken i originalask

Utrop: 2 600 kr

Hänge, Platta 18K 36mm 8,0g

Utrop: 2 100 kr

Ring, Pusselring 18K mönstrad Ø16 9,6g

Utrop: 2 200 kr

Ring, Pusselring 18K Ø15 1/2 6,1g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja 18K 47cm 12,2g

Utrop: 2 900 kr

Cigarettetui, 18K tvåfärgad mönstrad med diamanter 40xca0,03ct 246,3g ca8x13cm i originaletui smärre rispor

Utrop: 52 000 kr

Munstycke, Cigarettmunstycke 18K bruttovikt: 22,9g

Utrop: 4 600 kr

Halskedja, Pansar 18K 60cm 5,1g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Bismarck 18K doserad 44,5cm 10,1g

Utrop: 2 100 kr

Armband, Fiskben 18K 20cm 26,9g

Utrop: 6 200 kr

Örhängen, ett par 18K Ringar L 21mm 1,7g

Utrop: 450 kr

Örhängen, ett par 18K Ringar mönstrade L 20mm 1,5g

Utrop: 400 kr

Berlock, Hjärta 18K 14mm 3,2g slitage

Utrop: 650 kr

Ringar, 3st Släta 18K Ø18, 18, 20 1/4 13,1g gravyr

Utrop: 2 700 kr

Ring, 18K med tre röda stenar (naggade) Ø17 1/2 3,3g slitage

Utrop: 650 kr

Örhängen, ett par 18K Ringar Ø13mm 0,7g

Utrop: 200 kr

Ring, Slät 14K Ø19 3/4 6,0g slitage missfärgad

Utrop: 1 000 kr

Damur, Seiko doublé manuell skador på boetten repigt glas Korridorlänk 18K 18cm slitage smärre skador bruttovikt: 32,4g

3 400 kr

Utrop: 4 000 kr

Örhängen, ett par 14K med vita stenar 2,8g stift

Utrop: 450 kr