Ring, med sten 1 Örhänge 18K 2,9g
Utrop: 600 kr
Ring, med dimanter 1x ca0,23ct, (Si) 2xca0,01ct 18K Ø16 1/4 3,6g
Utrop: 2 000 kr
Hänge, Krucifix 18K 7,9g längd 45mm
Utrop: 1 900 kr
Halskedja, 18K Figaro 52cm 15,4g
Utrop: 3 800 kr
Collier, 18K Bismarck med integrerat Hänge med 15 små diamanter, skador, 45cm 5,0g
Utrop: 1 500 kr
Hängen, 2st 18K små skador 1,4g
Utrop: 300 kr
Ring, 18K vitguld med blå stenar Ø 15 2,3g
Utrop: 550 kr
Armband, 18K Ankar 19,5cm 11,6g
Utrop: 2 900 kr
Parti guld, 18K 5,4g
Utrop: 1 100 kr
Armband, 2st Bismarck 18K 18 och 20,5cm 24,1g slitage
Utrop: 4 900 kr
Hänge, 18K Gondol 0,9g
Utrop: 225 kr
Ring, 18K med lila sten Ø 16 1/4. 2,3g
Klackring, 18K graverad (LS) Ø 15 3/4. 11,6g
Utrop: 2 400 kr
Halskedja, 18K Kejsar 55cm 71,8g
Utrop: 16 600 kr
Armband, 18K X-länk, flerfärgad matterad, 20cm 39,6g
Utrop: 9 800 kr
Armband, 18K okänd modell med stav (rundad modell) 19,5cm 54,5g
Utrop: 13 600 kr
Ring, 14K med diamanter 40xca:0,005ct,14x ca:0,01ct repig, Ø 17 1/4 8,2g
Utrop: 2 500 kr
Ring, 18K Vitguld med diamant ca0,16ct, TWSI Ø 17.1,8g
Utrop: 1 300 kr
Slät ring, 18K Ø 19 1/2, graverad 5,9g
Utrop: 1 200 kr
Armband, 18K X-länk 19cm 15,9g
Utrop: 4 000 kr
Tisdag 19 jan 2010
Sefina Svensk Pantbelåning AB / Panter