701 - 720 av 1 260
1...353637...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010

Klubbad för

Ring, med sten 1 Örhänge 18K 2,9g

Utrop: 600 kr

Ring, med dimanter 1x ca0,23ct, (Si) 2xca0,01ct 18K Ø16 1/4 3,6g

Utrop: 2 000 kr

Hänge, Krucifix 18K 7,9g längd 45mm

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, 18K Figaro 52cm 15,4g

Utrop: 3 800 kr

Collier, 18K Bismarck med integrerat Hänge med 15 små diamanter, skador, 45cm 5,0g

Utrop: 1 500 kr

Hängen, 2st 18K små skador 1,4g

Utrop: 300 kr

Ring, 18K vitguld med blå stenar Ø 15 2,3g

Utrop: 550 kr

Armband, 18K Ankar 19,5cm 11,6g

Utrop: 2 900 kr

Parti guld, 18K 5,4g

Utrop: 1 100 kr

Armband, 2st Bismarck 18K 18 och 20,5cm 24,1g slitage

Utrop: 4 900 kr

Hänge, 18K Gondol 0,9g

Utrop: 225 kr

Ring, 18K med lila sten Ø 16 1/4. 2,3g

Utrop: 550 kr

Klackring, 18K graverad (LS) Ø 15 3/4. 11,6g

Utrop: 2 400 kr

Halskedja, 18K Kejsar 55cm 71,8g

Utrop: 16 600 kr

Armband, 18K X-länk, flerfärgad matterad, 20cm 39,6g

Utrop: 9 800 kr

Armband, 18K okänd modell med stav (rundad modell) 19,5cm 54,5g

Utrop: 13 600 kr

Ring, 14K med diamanter 40xca:0,005ct,14x ca:0,01ct repig, Ø 17 1/4 8,2g

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Ring, 18K Vitguld med diamant ca0,16ct, TWSI Ø 17.1,8g

Utrop: 1 300 kr

Slät ring, 18K Ø 19 1/2, graverad 5,9g

Utrop: 1 200 kr

Armband, 18K X-länk 19cm 15,9g

Utrop: 4 000 kr