781 - 800 av 1 501
1...394041...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2009

Klubbad för

Örhänge, 18K ett udda med vit sten stopper saknas 0,3g

Utrop: 75 kr

Halskedja, Silver 925 manglad Cordell 71cm 32g

200 kr

Utrop: 125 kr

Ring, Silver med mönstrad platta Ø19 3/4 7,8g

50 kr

Utrop: 50 kr

Knappar, Manschettknappar ovala delvis förgyllda 6,2g

Utrop: 75 kr

Knappar, Manschettknappar Silver rektangulära 9,9g

125 kr

Utrop: 150 kr

Knappar, Manschettknappar Silver kvadratiska med pärlemor delvis förgyllda 17,4g

150 kr

Utrop: 100 kr

Set, 21K Ring (ställbar), Örhängen ett par (stift) Hänge allt med vita och svarta stenar 13,4g flera stenar saknas

Utrop: 2 700 kr

Örhängen, lägst 18K ett par stift 2,2g

Utrop: 500 kr

Halskedja, 21K Cordell 46cm 23,4g lagning i fäste

Parti guld, 18K 17,2g skador

Utrop: 3 100 kr

Armband, 18K Bismarck med pärlberlock 19cm 10,8

Utrop: 2 000 kr

Collier, 18K okänd modell halvstelt 43cm 2,2g skador

Utrop: 400 kr

Ring, 18K med dia ca0,23ct (enl grav 0,24ct) Ø16 3/4 2,2g

Utrop: 2 300 kr

Ring, 20K Lordring med blå sten (sliten) Ø18 8,9g

Hänge, 18K Kors tvåfärgat 5cm 18,7g slitet

Halskejda, 18K Kejsarlänk 56,5cm 88,6g

Halskedja, 18K Singapore 50cm 5g

Halskedja, och Hänge 21K Ankarlänk och Kors 10,5g slitet

Halskedja, med Hänge 18K Okänd modell halvstel Hänge med vita stenar 47cm 4,6g skador

Collier, vitguld 18K med vita stenar halvstelt 42cm 41,8g

Utrop: 7 600 kr