761 - 780 av 1 501
1...383940...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2009

Klubbad för

Länkbit, lägst 18K till klockarmband 2cm 9cm 67g

Utrop: 14 800 kr

Set, lägst 18K Örhängen ett par stift, Hänge, Ring ställbar 64,1g skador

Utrop: 14 200 kr

Hårkam, lägst 18K 27,9g skador

Utrop: 6 200 kr

Armringar, 21K 6st ihåliga 71,8g Ø6,5cm skador

Utrop: 15 800 kr

Halskedja, 21K Baklavalänk mönstrad 43cm 25g skador

Utrop: 5 500 kr

Armring, och ett smycke 21K stel, öppningsbar, smycke Singaporelänk med integrerade hängen 110,4g skador

Utrop: 24 500 kr

Parti guld, 21K skador 45,2g

Utrop: 9 900 kr

Parti guld, lägst 18K udda, skadat 6,1g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, 21K flätad kullänk 44,5cm 18,7g

Utrop: 4 100 kr

Armringar, 21K 2st Ø7cm 44,8g smärre skador

8 600 kr

Utrop: 9 900 kr

Ring, 21K ställbar 5,5g skev

Utrop: 1 300 kr

Handsmycke, 21K med ställbara ringar skeva L15cm 18cm 24,8g

Utrop: 5 500 kr

Herrur, 18K Tissot Seastar quartz datum repigt glas med gravyr läderband slitet glas repigt

Silver, Manschettknappar ett par Wiwen Nilsson monogram G L 1960

Punschbägare, Boliden silver 1st skada på fotring

Träskrin, faner två fack med lock nyckel lås skadat skador H11 B20,5 D12,5

Örhängen, 18K ett par med vita stenar stift 1,1g

225 kr

Utrop: 275 kr

Örhängen, 18K ett par ringar med vita stenar 3,7g skador

Utrop: 650 kr

Örhängen, lägst 18K (stpl 21K) ett par ringar med hängen 3,1g

Utrop: 700 kr

Ring, lägst 18K (stpl 21K) ställbar 2,4g

Utrop: 550 kr