Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2009
Klubbad för
Armring, och ett smycke 21K stel, öppningsbar, smycke Singaporelänk med integrerade hängen 110,4g skador
Herrur, 18K Tissot Seastar quartz datum repigt glas med gravyr läderband slitet glas repigt
Visa varaUtgått
Silver, Manschettknappar ett par Wiwen Nilsson monogram G L 1960
Visa varaUtgått
Träskrin, faner två fack med lock nyckel lås skadat skador H11 B20,5 D12,5