841 - 860 av 1 283
1...424344...65 Gå till
Just nu klubbas Smyckekvaliten i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 3 februari 2009

Klubbad för

Örhängen, 2 Par i vitguld med stenar 18K 8,2g

Utrop: 2 000 kr

Parti guld, 6 myntliknande föremål 18K 32,1g

5 100 kr

Utrop: 5 200 kr

Gitarrförstärkare, Fafner med Korg tuner i case (saknar strömkablar). skickas ej.

5 600 kr

Utrop: 3 500 kr

Gitarrförstärkare, Peavy Classic 30 ( skadad klädsel). Skickas ej.

2 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Set, Collier 50cm, Armband 19cm, Ring Ø19 21K 100,2g

Utrop: 19 000 kr

Ring, med sten Ø17½, skev skena 18K 3,9g

Utrop: 650 kr

Ring, i vitguld med 5 små diamanter o gravyr Ø16½ 18K 1,3g

Utrop: 250 kr

Synth/Workstation, Korg Triton med insruktionsböcker samt diskett. Skickas ej.

Utrop: 5 300 kr

Armringar, 8st 21K 106,9g

17 600 kr

Utrop: 20 500 kr

Parti guld, defekt 21K 59,7g

Utrop: 11 400 kr

Set, Collier 41,5cm, Ring ställbar, Örhängen 1 par, 21K 53,9g

8 900 kr

Utrop: 10 400 kr

Armband, 16,5cm, defekt lås 21K 10,3g

Utrop: 2 000 kr

Elgitarr, Jackson med svajarm i fodral

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Elbas, Squier By Fender (några lackskador, saknar 1 sträng) i mjukt fodral med gitarrställ

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, Ankar 69,5cm 14K 121,6g

12 800 kr

Utrop: 14 800 kr

Armband, 21cm 18K 29,8g

Utrop: 5 600 kr

Gitarreffekt, Korg Tone Works AX1000G med adapter i originalkartong

800 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Elektronik

Ljudmodul, Proteus 2000 med strömkabel

Utrop: 1 200 kr

Stenskulptur, "Pantrar" svart chisto-sten signerad Vanderlon. Skickas ej.

Utrop: 29 000 kr

Halskedja, Singapore 41,5cm 14K 1,5g

150 kr

Utrop: 175 kr