441 - 460 av 831
1...222324...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 mars 2007

Klubbad för

Hänge, 18K 1,7g

225 kr

Utrop: 275 kr

Ring, med stor sten (flisor och repor) 18K 27,6g Ø19 3/4

Utrop: 1 900 kr

Parti Guld, defekta och skeva smycken, 18K 7,4g

650 kr

Utrop: 750 kr

Ring, med stenar, 18K 1,7g Ø14 1/2, svagt skev skena

400 kr

Utrop: 225 kr

Ring, Bismarck, 18K 1,9g Ø18

Utrop: 300 kr

Häng, med sten, 18K 0,8g

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge, 18K 2,8g

375 kr

Utrop: 450 kr

Ring, med små Diamanter, 18K 2,5g Ø17

350 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen, vitguld, med stenar, 18K 1,1g

225 kr

Utrop: 175 kr

Armband, med graverad ID-platta, bucklor, 18K 18,5g 23,5cm

Utrop: 2 000 kr

Armband, Pansar, med 11 Berlocker (varav ett antal är graverade) 18K 26,2g

3 000 kr

Utrop: 2 800 kr

Hänge, med Lejon, 18K 4,4g

Utrop: 700 kr

Ring, med stenar, 18K 6,4g Ø19 1/2, skena skev

Utrop: 700 kr

Halskedja, Figaro, 18K 5,4g 50,5cm

Utrop: 700 kr

Ring, vitguld, med violett sten och 6st Diamanter ca 0,03ct/st 18K 3,9g Ø18 1/4

2 500 kr

Utrop: 850 kr

Ring, med 1st Diamant ca 0,23ct, inneslutning i bordet, 14K 3,8g Ø17 3/4

Utrop: 1 300 kr

Ring, med röd sten och 8 Diamanter ca 0,05ct/st 18K 11,3g Ø16 1/2

3 000 kr

Utrop: 2 800 kr

Ring, med 1st Diamant ca 0,14ct, 14K 1,8g Ø17 3/4

500 kr

Utrop: 600 kr

Hänge, med blåa stenar och 7st ca 0,04ct/st 18K 1,1g

1 100 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja, Singapore, 18K 3,9g 42cm

Utrop: 550 kr