181 - 200 av 600
1...91011...30 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2006

Klubbad för

Ringar, 2 Ringar, 1 saknar sten Ø 16 1/2, 19 1/4, 18K 4,7g

425 kr

Utrop: 500 kr

Hänge, tvåfärgat med stenar (en sten saknas) repor bak, 18K 13,8g

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, stavar, 59cm lägst 18K 30,3g

3 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Mynt, Syd Afrika 1/2 Krugerrand lägst 18K vikt 17,0g

2 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Örhängen, ett par Örhängen i vitguld med diamanter, 2 x ca 0,48ct, inneslutningar, 14K 1,1g

5 400 kr

Utrop: 4 600 kr

Ring, med stenar (1 sten saknas) 1 Örring 18K 7,6g

Utrop: 800 kr

Ring, med vita stenar 14K skev skena, Ø 18 3/4 2,7g

250 kr

Utrop: 225 kr

Armband, med platta (Barnmodell) 15,5cm graverad, Ring med vita stenar Ø 17 1/2,18K 5,1g

Utrop: 550 kr

Armband, Bismarck 19cm 18K 10,1g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

3 Ringar, graverade, 18K 11,7g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, ett par Örhängen med stenar 18K 1,9g

275 kr

Utrop: 275 kr

Ringar, 3 Ringar (2 med stenar, stenar skadade) Ø 17-17 3/4, 14K 6,5g

Utrop: 500 kr

Ring, med sten, små skador Ø 17 1/2 18K 3g

Utrop: 325 kr

Slät ring, 23K Ø 17, graverad 6,9g

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring, med gammalslipad diamant ca 0,15ct, skada i rondist, Ø 17 1/4 18K 1,2g

450 kr

Utrop: 475 kr

Örringar, ett par Örringar 18K 1,5g

175 kr

Utrop: 225 kr

Ring, flerfärgad, Meandermönstrad, 18K Ø 20 1/2 5,3g

Utrop: 650 kr

Ring, med små pärlor Ø 17 1/2, 2 Hängen 18K 3,7g

Utrop: 450 kr

Örhängen, ett par skadade, Ring (graverad) Ø 20 1/2 18K 2,8g

Utrop: 300 kr

Ring, med små stenar Ø 16 18K 1,6g

225 kr

Utrop: 275 kr