201 - 220 av 885
1...101112...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2006

Klubbad för

Armband, Ärtlänk 18K (små skador) 19cm 12,5g

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Ankar 18K 56cm 71,4g

6 100 kr

Utrop: 7 000 kr

Halskedja, 46cm med hänge med diamant ca 0,29ct 14K 3,3g

1 900 kr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, Pansar 18K 43cm 15,7g

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Hänge, Krucifix 18K 5,8g

550 kr

Utrop: 650 kr

Collier, halvstelt 18K (små skönhetsfel, skada vid lås) 41cm 42,0g

3 500 kr

Utrop: 3 700 kr

Halskedja, tvåfärgad 18K 60cm 50,4g

4 300 kr

Utrop: 5 000 kr

Halskedja, Ankar 18K 54cm 100,0g

8 600 kr

Utrop: 9 700 kr

Collier, lägst 18K (skador) 52cm 11,2g

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge, med grön sten lägst 18K bruttovikt 9,1g

1 200 kr

Utrop: 750 kr

Collier, Ärtlänk 18K (skönhetsfel vid låset) 42cm 67,1g

5 700 kr

Utrop: 5 800 kr

Hänge, Krucifix 18K (graverad Jerusalem) 11,5g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, X-länk doserad 18K 44cm 34,4g

2 900 kr

Utrop: 3 350 kr

Halskedja, Pansar ihålig 18K 44cm 21,6g

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Hänge, Krucifix 18K 4,7g

550 kr

Utrop: 550 kr

Armband, X-länk L:18,5cm B:2,5cm 102,1g

8 700 kr

Utrop: 9 500 kr

Armband, X-länk L:16,5cm B:5cm 130,7g

Utrop: 12 800 kr

Halskedja, Bismarck doserad 18K 52,5cm 32,7g

Utrop: 3 200 kr

Armband, Korridorlänk 18K L:17cm B:3cm 94,8g

8 100 kr

Utrop: 9 200 kr

Armring, öppningsbar (små repor) 18K 4,7-6cm 15,0g

1 600 kr

Utrop: 1 300 kr